Dotprojects.eu PR7

Ogólnotematyczny katalog stron

Regulamin katalogu

1. Każdy właściciel strony może zaproponować swój wpis do katalogu vtarapid.org

2. Treść zgłaszanej strony powinna być zgodna z tematyką strony i musi być unikatowa (nie powielana ani w całości ani częściowo z innych katalogów, precli itp.) w przeciwnym razie wpis zostanie usunięty z katalogu.

3. Zgłoszenie strony do Katalogu jest płatne (wpis promowany)

4. Zgłoszenie strony do Katalogu nie wymaga rejestracji użytkownika.

5. Katalog jest moderowany, a więc o dodaniu strony do Katalogu decyduje moderator. Użytkownik o fakcie dodania bądź odrzucenia strony zostanie powiadomiony e-mailem na adres, który podał w zgłoszeniu strony.

6. Moderatorzy Katalogu nie akceptują :
- odnośników do stron zawierających treści sprzeczne z prawem polskim
- odnośników do serwisów naruszających prawa autorskie
- odnośników do kolejnych podstron lub kopii stron istniejących w Katalogu
- odnośników do serwisów erotycznych, pornograficznych itp.
- odnośników do stron, których opis zgłoszony do Katalogu stworzony jest niestarannie lub zawiera rażące błędy
- odnośników do serwisów nie posiadających polskiej wersji językowej
- stron w których tytuł jak i opis składa się wyłącznie z powtórzeń słów kluczowych

7. Opis strony powinien składać się z kilku bądź kilkunastu zdań, stanowiących logiczną całość. Opis nie może zawierać dodatkowych linków w treści chyba że przekroczy ilość znaków która na to zezwala.

8. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo modyfikacji treści wpisu.

9. Administracja nie zwraca opłat dokonanych za rozpatrzenie wpisu w przypadku gdy wpis zostanie odrzucony z przyczyn złamania regulaminu.

10. Każdy użytkownik dokonuje wpisu na własną odpowiedzialność. Administracja Katalogu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczone na stronach WWW, jak również za poglądy i opinie wyrażone na stronach znajdujących się w witrynie Katalogu.

11. Wszystkie strony WWW, które naruszają warunki regulaminu będą usuwane z Katalogu.

12. Osoba dodająca stronę do katalogu oświadcza iż jest jej właścicielem lub działa z jego ramienia i bierze pełną odpowiedzialność za treść dodania wpisu.

13. Osoba dodająca wpis oświadcza iż zgadza się otrzymywać od administracji serwisu vtarapid.org e-maile z ofertami serwisów współpracujących oraz że podany e-mail podczas dodawania wpisu należy do niej

14. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Nowy regulamin Katalogu obowiązuje od momentu opublikowania.

15. Reklamacje dotyczące wpisów w katalogu należy kierować na adres e-mail vtarapid@o2.pl Przedmiotowa reklamacja winna zawierać dane wnoszącego reklamacje oraz zwięzły opis przedmiotu sprawy. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Użytkownik zostanie powiadomiony na wskazany przez Użytkownika adres e-mail w terminie 30 dni od daty zgłoszenia reklamacji.


Zgłoszenie strony do Katalogu oznacza akceptację powyższego regulaminu.

Wizyty robotów | Google 197 | Bing 1 | Yahoo! 46